Colective 


 Colectivul ENERGETICA NUCLEARA

Prof. dr. ing. Daniel Dupleac
Tel: 021 402 9794
E-mail:
danieldu@cne.pub.ro

Curriculum vitae
Prof. dr. ing. Ilie Prisecaru
Tel: 021 402 9828
E-mail:
prisec@gmail.com

Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Gabriel Pavel
Tel: -
E-mail:
lazaro@cne.pub.ro

Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Andrei Budu
Tel: 021 402 9794
E-mail:
andrei.budu@gmail.com

Curriculum vitae
As. drd. ing. Dominic Moraru
Tel: 021 402 9794
E-mail:
dominic_moraru@yahoo.com

Curriculum vitae
As. drd. ing. Roxana Nistor
Tel: 021 402 9794
E-mail:
roxanamihaelanistorvlad@gmail.com

Curriculum vitae

 Colectivul ECHIPAMENTE SI INSTALATII TERMICE

Prof. dr. ing. Horia Necula
Tel: 021 402 9638
E-mail: horia.necula@energ.pub.ro
Curriculum vitae
Conf. dr. ing. Ionescu Constantin
Tel: 021 402 9866
E-mail: cristi.ionescu@energy.pub.ro
Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Petre Blaga
Tel: 021 402 9803
E-mail:
petreblaga@yahoo.com
Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Ioana Opris
Tel: -
E-mail:
ilopris@gmail.com
Curriculum vitae
As. dr. ing. Gabriela Vlad
Tel: 0214029731
E-mail:
gabi_ev@yahoo.com
Curriculum vitae
As. dr. ing. Bogdan Mihail Carutasiu
Tel: 
E-mail:
carutasiu@gmail.com
Curriculum vitae

Colectivul ECHIPAMENTE SI INSTALATII ELECTRICE

Prof. dr. ing. Sorina Costinas
Tel: 021 402 9340
E-mail: sorina.costinas@upb.ro
Curriculum vitae
Conf. dr. ing. Mircea Scripcariu
Tel: 021 402 9846
E-mail:
mirceas1960@yahoo.com

Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Vladimir Tanasiev
Tel: -
E-mail:
vtanasiev@gmail.com

Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Alexandru Chiuta
Tel: -
E-mail:
chiuta@gmail.com

Curriculum vitae
As. dr. ing. Gabriela Sava
Tel: 021 40 29 744
E-mail: sava_gabriela_nicoleta
@yahoo.com

Curriculum vitae

Colectivul SISTEME TERMOENERGETICE

Prof. dr. ing. Roxana Patrascu
Tel: -
E-mail:
op3003@yahoo.com
Curriculum vitae
Prof. dr. ing. Paul Ulmeanu
Tel: 021 402 9638
E-mail: paul.ulmeanu@energ.pub.ro
Curriculum vitae
Prof. dr. ing. George Darie
Tel: 021 402 9433
E-mail: george.darie@energy.pub.ro
Curriculum vitae
Prof. dr. ing. Gheorghe Lazaroiu
Tel: 021 402 9868
E-mail:
glazaroiu@yahoo.com
Curriculum vitae
Conf. dr. ing. Victor Cenusa
Tel: 021 402 9434
E-mail:
victor.cenusa@energ.pub.ro

Curriculum vitae
Conf. dr. ing. Eduard Minciuc
Tel: 021 402 9390
E-mail:
eduard.minciuc@energ.pub.ro
Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Mihaela Norisor
Tel: 021 402 9390
E-mail:
norishor_mihaela@yahoo.com
Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Diana Tutica
Tel: 021 402 9390
E-mail:
diana.tutica@energ.pub.ro
Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Ionut Bitir 
Tel: 021 402 9846
E-mail:
ioanistrate2005@yahoo.com
Curriculum vitae

Colectivul SURSE REGENERABILE DE ENERGIE SI MEDIU

Prof. dr. ing. Tiberiu Apostol
Tel: 021 402 9725
E-mail:
tiberiuapostol80@gmail.com
Curriculum vitae
Prof. dr. ing. Adrian Badea
Tel: 021 402 9075
E-mail:
adrian.badea@upb.ro
Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Diana Cocarta
Tel: -
E-mail:
dianacocarta13@yahoo.com
Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Cora Bulmau
Tel: -
E-mail:
cora4cora@gmail.com
Curriculum vitae
Conf. dr. ing. Cristian Dinca
Tel: -
E-mail:
crisflor75@yahoo.com

Curriculum vitae
Sl. dr. ing. Constantin Stan
Tel: -
E-mail:
stan.constantin@yahoo.com
Curriculum vitae
Conf. dr. ing. Cosmin Marculescu
Tel: -
E-mail:
cosminmarcul@yahoo.co.uk

Curriculum vitae
As. dr. ing. Gabriela Ionescu
Tel: -
E-mail:
gabriela_ionescu@ymail.com
Curriculum vitae